7 komentarzy

 1. Danuta Wawrzyniak
  Danuta Wawrzyniak at |

  Mnie również porusza smutny los każdego skrzywdzonego zwierzaka 😢
  Nie mam pojęcia co siedzi w głowach tych ludzi,że tak traktują ,,swoich przyjacieli,,.Trzymają na uwięzi często bez dostępu do pokarmu I wody,zabiedzonre,chore í bez wiary w lepsze jutro.
  W pseudo hodowlach,aż się roi od wycieńczonych kolejnymi miotami suczek í ich szczeniaków.Niejednokrotnie czytam,że te zwierzęta mają ,,majętnych,,opiekunów,a zaniedbują swoje obowiązki przydomowe.Wstyd mi za takich ludzi!!!!!
  Brak empati ị odruchu człowieczeństwa.Sąd powinien ich tak samo potraktować jak Oni to bezbronne zwierzę!!!!

  Odpowiedz
 2. Moni_ka
  Moni_ka at |

  Powinny być wyższe kary za znęcanie się nad zwierzętami. Trudno nazwać takich ludźmi. Wierzę, że sprawiedliwość prędzej czy później ich dopadnie!

  Odpowiedz
 3. Sly
  Sly at |

  Św Franciszek powiedział że zwierzęta są Naszymi małymi braćmi.

  Odpowiedz
 4. marta krzyżak
  marta krzyżak at |

  Dla mnie człowiek, który źle traktuje zwierzęta jest zerem! Jestem przekonana, że tak samo źle traktuje ludzi. Takie zera prędzej czy później dopadnie sprawiedliwość i słono zapłacą za wyrządzoną krzywdę. Karma wraca!

  Odpowiedz
 5. Madzix
  Madzix at |

  Nie ufam ludziom, którzy nie lubią zwierząt 🙂

  Odpowiedz
 6. Zingarella Ewa Conczetti
  Zingarella Ewa Conczetti at |

  Niestety.Bolesne i Okrutne.Wierzę a nawet jestem pewna ze taki bezduszny i bez serca kat za to jak nie teraz to kiedyś będzie z tego osądzony.:( 🙁 🙁

  Odpowiedz
 7. Terry
  Terry at |

  Kocham zwierzęta z całych sił, choruję, kiedy widzę jak cierpią. Ludziom, którzy się nad nimi znęcają bez wahania i mrugnięcia okiem zrobiłabym to samo co oni im.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz