Ewa Joanna Sobkowicz

 

 

 

Jestem osobą zdecydowanie niebanalną, która nie boi się wyzwań. Kocham ludzi twórczych i od zawsze staram się być blisko nich. Ze wszystkich sił wspieram poczynania artystów, których cenię za ciężką pracę – zwłaszcza gdy potrafią sprawić, że „odpływam”.

 

 

 

A początki wyglądały tak…

 

Jako nastolatka stałam się fanką Izy Trojanowskiej, bardzo chciałam wyglądać jak ona, być jak ona. Z czasem moje serce skradł Jan Borysewicz i jego ekipa. Wspólnie ze znajomymi, założyłam i prowadziłam nawet fan-club zespołu Lady Pank.

 

 

Ja i Janek Borysewicz

 

Jak kiedyś przyznał Janusz Panasewicz, jestem rockową dziewczyną. Uwielbiam Stevena Tylera i Micka Jaggera. Odlatuję przy dźwiękach gitary Steve’a Vaia. Ostatnio jestem pod ogromnym wrażeniem amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi – LP!

Ogólnie rzecz ujmując…

Ja i Janusz Panasewicz /czasy fan-clubowe/

Muzyka mi w sercu gra!

 

Skończyłam studia na UMCS na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz podyplomowe na WSPiA w Lublinie. Był czas, ze spełniałam się w dziennikarstwie współpracując z dziennikami regionalnymi, radiem, a także dwutygodnikiem polonijnym wychodzącym w Niemczech. Oczywiście zajmowałam się kulturą, a konkretnie – robiłam wywiady z ciekawymi ludźmi, głównie artystami.

 

Jestem z modą za pan brat!

Gdy skończyłam 19 lat zgłosiłam się na casting do agencji reklamowej i od tamtej pory jestem z modą za pan brat. W tej chwili rzadziej sama na wybiegu, za to nadal blisko młodych ludzi jako trener przyszłych modelek i choreograf pokazów.

 

Pasja, która wypełnia moje życie to teatr

 

Miłością do teatru zapałałam gdy znakomita aktorka Alicja Jachiewicz-Szmidt zaangażowała mnie do Teatru Enigmatic, do roli Eleonory w spektaklu „Tango” Mrożka. Wspaniała przygoda i cudowne przeżycie.

Przez wiele lat byłam współwłaścicielem agencji reklamowej, którą z czasem zamieniłam na Teatr Muzyczny w Lublinie, gdzie aktualnie pracuję.

 

 

Bo warto pomagać!

W wolnym czasie robię biżuterię. Wiele z moich prac przekazałam na akcje charytatywne i konkursy. Nazwałam swoje małe dzieła po prostu Biżuteria Eve_S. W akcjach charytatywnych biorę udział dając z siebie wszystko – gram, tańczę, śpiewam… Jestem członkiem Lubelskiej Akcji Charytatywnej – Teatru VIP Znani a Nieznani – w tej chwili prawie 100-osobowej grupy skupiającej w swych szeregach powszechnie znanych i szanowanych przedstawicieli świata nauki, kultury, mediów oraz popularnych i lubianych artystów. Pomagamy przygotowując duże spektakle teatralno-muzyczne połączone z aukcjami, a pozyskane środki finansowe przeznaczamy na konkretne cele charytatywne m.in. na rzecz podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia oraz Hospicjum Dobrego Samarytanina, na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Pacjentów Leczonych Żywieniowo ”Mogę Żyć  czy na zakup dwóch bardzo drogich sprzętów – respiratora do automatycznej wentylacji i nieinwazyjnego monitora hemodynamicznego, które będą służyły małym pacjentom z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie... 

Uważam, że trzeba i warto pomagać, bo dzięki temu świat staje się lepszy i my sami dojrzewamy.

/2019 – spektakl „SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH” w CSK/

 

Ja Matka

Prywatnie jestem mamą najfajniejszego faceta na świecie, który ma zdecydowanie duszę artystyczną, jest aktorem-solistą

 
Ja z Synem Alanem 

Witam serdecznie w moim świecie

i zapraszam do lektury! 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.