5 komentarzy

 1. Zbigniew Przybyszewski
  Zbigniew Przybyszewski at |

  I już po… Było pięknie… wesoło i wzruszająco.

  Odpowiedz
 2. Joanna
  Joanna at |

  Jesteście dowodem, że nasz świat jeszcze nie kończy! Oby więcej takich ludzi dookoła. Wielkie brawa dla całej grupy Lubelskiej Akcji Charytatywnej! Uwielbiam Was! 😍

  Odpowiedz
 3. Alicja
  Alicja at |

  Kolejny spektakl…bardzo udany…z roku na rok coraz lepszy…przygotowany przez ludzi bardzo zajętych na co dzień.Jestem pod ogromnym wrażeniem entuzjazmu z jakim pomagacie innym.Chylę czoło przed Wami.

  Odpowiedz
 4. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Cudowne widowisko,z roku na rok ciekawe pomysły,uczestniczę w każdym i podziwiam że coraz więcej jest wspaniałych ludzi na scenie.Wielkie ukłony w stronę ludzi wielkich serc którzy poświęcili swój cenny czas w szczytnym celu.Serce rośnie widząc że ,,Znanych a nieznanych” jest coraz więcej.Kto jeszcze nie widział to szczerze zachęcam,naprawdę ta cegiełka to kropla w morzu w porównaniu z przeżyciami podczas spektaklu.Ja z utęsknieniem czekam na kolejną odsłonę za rok.WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!

  Odpowiedz
 5. Ela Sternik
  Ela Sternik at |

  I ja tam byłam…Było przepięknie! Swietny scenariusz siedmiu różnych lubelskich histori,wspaniali Znani a nieznani,piękne wykonanie.Wielkie ukłony dla Wszystkich Państwa!
  Szczególne podziękowania Ewo dla Ciebie za cudne wykonanie utworu i tak dobre wcielenie się w rolę – Ty to potrafisz!
  I za to oczywiście, że to wszystko dokumentujesz.
  Za ten wspaniały wieczór – bardzo dziękuję!
  Do zobaczenia za rok!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline