4 komentarze

  1. Teresa
    Teresa at |

    Było pięknie❗️😍 Dziękujemy❗️❤️

    Odpowiedz
  2. Anna i Mirosław
    Anna i Mirosław at |

    To były cudowne dwie godziny z przepięknym wykonem utworów Zbyszka Wodeckiego i Ewy Demarczyk. Gratulacje dla organizatorów i wielkie brawa dla artystów!

    Odpowiedz
  3. Ala
    Ala at |

    Super!

    Odpowiedz
  4. Aneta Sobiesiak
    Aneta Sobiesiak at |

    Piękny, sentymentalny koncert 🎵 😍 👏

    Odpowiedz

Zostaw komentarz