2 komentarze

  1. Tom
    Tom at |

    Gopd idea!

    Odpowiedz
  2. Dorota G.
    Dorota G. at |

    Robię tak od kilku lat! Bilet do teayru czy opery to naprawdę strzał w dziesiątkę! Moja Mama przeszczęśliwa! 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz