9 komentarzy

 1. sly
  sly at |

  Super impreza.super kobiety a raczej dziewczyny bo te 40 plus to taka nazwa a dziewczynom czas się zatrzymał na 18 tce ? gratuluje pomysłu i czekamy na jeszcze wraz ze śpiewaniem Ewy bo tego było za mało ??

  Serca były duże pod czas licytacji od Pana Jacka po Panią Anie ? bo jak pomagać to z całego serca a nie na pól gwizdka ?

  Odpowiedz
 2. magda
  magda at |

  Ewa Sobkowicz, ogromne serce, oddała na aukcje komplet własnej roboty, świetnie się sprzedał! W dodatku zaśpiewała! Byli też Tomek Momot i Natalia Wilk. Ludzie wielkiego serca, Dziękujemy w imieniu Różyczki!

  Odpowiedz
 3. Joanna
  Joanna at |

  Brawa dla ludzi wielkiego serca i zdrówka dla Róży! 🙂

  Odpowiedz
 4. Krzysiek
  Krzysiek at |

  Natalia jak zwykle urzekła swoim głosem, świetnym opanowaniem oddechu, subtelnością wykonania i niesamowitym vibrato, które dociera do najgłębszych zakamarków duszy….Ewa zaskoczyła tym, że w ogóle zaśpiewała i okazało się, że sprawdziła się w roli wokalistki. Tomek…cóż …MAESTRO

  Odpowiedz
 5. irmina
  irmina at |

  Minęło już parę dni od tej imprezy,ale jeszcze teraz mam żywo przed oczami całe to wydarzenie. Wszyscy ,łącznie z uczestniczkami i zwyciężczyniami konkursu Miss 40 Plus cieszymy się ,że mogliśmy pomóc w aukcji i zbiórce pieniążków dla Różyczki.Chcę podkreślić ,że wpłata,którą zamieściłaś Ewuniu to tylko gotówka z aukcji ,będą jeszcze wpłaty przelewem prosto na konto Różyczki za parę przedmiotów sprzedanych w niedzielnej aukcji ,a to co zostało zebrane za cegiełki przez wspaniałych wolontariuszy z koła Caritas to jeszcze dodatkowe pieniążki ,a było ich też spora sumka. To już wpłacało Koło Caritas osobno.Dziękujemy za pomoc! Jest jeszcze sporo wartościowych przedmiotów,które będą na aukcji internetowej Allegro Charytatywne na czele z Koszulką i Czapeczką z autografem Messiego prosto z FC Barcelona! Natomiast całkiem specjalnie chciałam bardzo serdecznie podziękować tak już osobiście od serca Wam Ewuniu…Gwiazdom Wieczoru!Tobie,Tomkowi Momotiwi i Natalii Wilk za to ,że z wrodzoną Waszej trójce chęcią i pokorą przyjęliście moje zaproszenie na tą imprezę. Byliście Gwiazdami pod każdym względem. To ,że Was uwielbiam to wiecie,ale jeszcze to ,że z taką skromnością i cierpliwością czekaliście na Wasz moment zapadło mi głęboko w serce…Natalia,jej urzekający głos,technika , muzykalność i profesjonalność dały mi piękne chwile dla duszy… Twoje bardzo udane nowe wcielenie jako wokalistki z temperamentem i wrażliwością jednocześnie ,kobiety Renesansu ,twórczyni i ofiarodawczyni pięknego kompletu artystycznej biżuterii,wcielenie wykonawczyni piosenek sprawdzone już w listopadowym spektaklu dla Hospicjum Dobrego Samarytanina ,ale tym razem tutaj w piosenkach zupełnie innego rodzaju potwierdziło,ze jesteś bardzo wartościową osobą ,nie osiadającą na laurach pracującą nad sobą i ciągle rozwijającą się! Talent,sympatia i charyzma Tomka Momota,pianisty,kompozytora i wspaniałego człowieka był bezcennym akcentem w tej niecodziennej imprezie… Jesteście naprawdę wspaniali! Dzieki przepiękne! Może to zabrzmi nieskromnie ,ale moje serce i ucho rzadko się myli,nie pomyliły się i tym razem,bo jest to nie tylko moje zdanie,ale także innych słuchających Was w niedzielę 13 marca.
  Muszę tędy także podziękować wszystkim darczyńcom ,wszyscy byli wymienieni słownie w czasie imprezy,ale niektórzy nie zostali wymienieni wcześniej na stronie wydarzenia z powodów niezależnych od nas.Poprawimy się! Jeszcze raz serdecznie dziekujemy wszystkim tą drogą! Blog Ewy jest coraz bardziej znanym’i czytanym blogiem,więc liczę na to ,ze nasze podziękowania dotrą tedy do wszystkich ! Jesteś Grande Ewuś! Dzięki!

  Odpowiedz
 6. Aneta
  Aneta at |

  Wspaniała inicjatywa i cel.
  Wspaniały głos i nogi 😛

  Gratuluję wszystkiego i wszystkim którzy się udzielili 😉

  Odpowiedz
 7. TM
  TM at |

  Nigdy nie zapomnę tego wieczoru 🙂
  Przy boku Ewy i Natalii 🙂 to zaszczyt 🙂
  No i cel bardzo szczytny 🙂
  Dziękuję 🙂

  Odpowiedz
 8. Małgorzata Szewczyk
  Małgorzata Szewczyk at |

  Było wspaniale 🙂Pozdrawiam

  Odpowiedz
 9. Irmina Jackiewicz-Jablonska
  Irmina Jackiewicz-Jablonska at |

  Zawsze warto pomagać w każdym czasie i miejscu…tyle ile można…Ewuniu… jesteśmy ciągle w stanie pomagać…nawet teraz…!!! A może szczególnie teraz?…I nie tylko pieniążkami…jest tyle sytuacji, w których to możemy robić!! ..Nawet dobre słowo…”buon pensiero”..!!! 💞💓💕❤️💖 Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkich, którzy przyczynili się, bezpośrednio i pośrednio do tamtego „wyjątkowego” spotkania!! A SZCZEGÓLNIE .. naszą „pierwotną” grupkę „organizacyjną”!!!
  Barbara Wójcik , Marzenna Karpowicz , Małgorzata Szewczyk , Małgorzata Mazurek…
  Było trochę pracy, ale CEL był najważniejszy!! Wrócimy!!!
  Pozdrawiam wszystkie!!
  💖❤️🍀💕💚💓💞

  Odpowiedz

Zostaw komentarz