4 komentarze

 1. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Myślałam że serduszko mi pęknie z żalu że nie mogłam na żywo widzieć Wspaniałych Przyjaciół i znajomych.Tak wiele cudownych chwil mnie ominęło,ale dzięki Tobie Ewuniu mogłam przeżyć ten wspaniały koncert,tą przyjacielską atmosferę.Na Twoim blogu widzę wszystko jak na dłoni,jakbym z Wami była,a byłam całym sercem.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,a Tobie Ewuś wyrazy szacunku i podziękowań za to co robisz,jak propagujesz wszystkie szlachetne poczynania naszych rodzimych artystów i Ich i naszych Przyjaciół.Jesteś WIELKA ( nie tylko wzrostem) i byłaś w Nałęczowie z NAJWIĘKSZYMI.W najbliższym czasie oczekuję powtórki w której będę mogła uczestniczyć.

  Odpowiedz
 2. TM
  TM at |

  Niezapomniany czas 🙂
  Pracowity a zarazem pełen odpoczynku, wieczory poświęcone długim rozmowom o muzyce i nie tylko…:)
  Na deser koncert, a na nim Przyjaciele 🙂
  Jedna z Przyjaciółek pozostawiła nam wspaniałą pamiątkę 🙂
  Dziękuję Ewa i Małgosia- kłaniam się Wam nisko 🙂

  Odpowiedz
 3. Renata
  Renata at |

  Koncert odbył się już jakiś czas temu , ale pozostawił w mojej pamięci tyle emocji i radości , że wystarczy jedno spojrzenie na zdjęcia , a wszystko odżywa na nowo. Moje ulubione Trio , Wilk-Momot-Gadowski słyszałam w repertuarze pięknych ballad . Tym razem jednak to Natalia i Artur byli gośćmi zaproszonymi do udziału w koncercie . Głównymi wykonawcami byli Zuza Gadowska i Tomek Momot . W Nałęczowie miałam okazje po raz pierwszy posłuchać ” na żywo ” Zuzi . To bardzo młoda i zdolna dziewczyna , sama pisze własne, niezwykle interesujące piosenki , śpiewa covery znanych utworów , które zaprezentowała duecie z Tomkiem . Myślę, że każdemu uczestnikowi tego koncertu utkwiła w pamięci zwłaszcza jedna piosenka , wykonana przez Zuzę i Jej Tatę – Artura. Ta wersja „Bezsennych ” była najlepsza jaką do tej pory słyszałam . Koncert uświetniły wspólne występy na scenie Zuzi , Natalii i Artura. Piękny , balladowy repertuar , znane i lubiane przez wszystkich piosenki Artura i zespołu Ira w ciepłych i melodyjnych aranżacjach Tomka Momota wywołały u publiczności niesamowite emocje , za które całej fantastycznej Czwórce bardzo dziękuję 🙂 Tobie Ewuś dziękuję za to miłe wspomnienie i piękne zdjęcia 🙂

  Odpowiedz
 4. Magdalena
  Magdalena at |

  Przepiękny koncert w ciepły letni dzień w parku nałęczowskim. Spotkanie na scenie muzycznej dwóch pokoleń taty – Artura Gadowskiego i córki Zuzy Gadowskiej 🙂 a na scenie również nasze lubelskie gwiazdy wspaniały Tomek Momot – człowiek orkiestra oraz przepiękna, utalentowana Natalia Wilk. Cudowne połączenie talentów tych wszystkich osób stworzyły przepiękną artystyczną atmosferę w parku w Nałęczowie. Wieczór był piękny, magiczny i pełen cudownych doznań muzycznych. A to wszystko dzięki Balonowym Mistrzostwom Polski 🙂 Tak przy okazji uwielbiam balony!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline