4 komentarze

 1. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Cudownie spędzone chwile w Schronisku dla zwierząt w Lublinie.Schronisko jest zadbane,prowadzone z sercem.Organizowane są wszelkie dostępne sposoby aby zachęcić ludzi do odwiedzin,odpowiedzialnej adopcji.Z okazji Światowego Dnia Kota zaproszono wokalistkę Agnieszkę Wiechnik i Grzegorza Trzcińskiego,którzy umilili nam pobyt kilkoma pięknymi nutkami!Prelekcje były ciekawe,pouczające.Warto więcej wiedzieć o swoich pupilach,aby było ich jak najmniej w takich placówkach.Warto uczulać ludzi aby nie robili krzywdy bezbronnym stworzeniom.Wielkie DZIĘKUJĘ całemu zespołowi i wolontariuszom za serce wkładane w prowadzenie schroniska ❤️❤️

  Odpowiedz
 2. Bożena Kiedrowska
  Bożena Kiedrowska at |

  Dziękuję za spotkanie, niepowtarzalną atmosferę i wspaniałą relację.To dzięki Wam Dzień Kota był wyjątkowy i na długo pozostanie w pamięci.

  Odpowiedz
 3. Anna
  Anna at |

  To był cudowny dzień, chociaż pełen refleksji. Bo takie miejsce do nich skłania. Pełno zwierzęcych sierot, które czekają na dom. Dzięki dobrym ludziom, często je znajdują.
  Nasze schronisko w Lublinie, jest bardzo dobrze zorganizowane, bo steruje nim kobieta z sercem na dłoni. Zwierzęta są bardzo dobrze zaopiekowane. Czyste, najedzone, leczone. Ciągle są organizowane akcje ułatwiające ludziom dostęp do informacji. Jak zwierzakom można pomóc, jak mądrze je zaadoptować.
  I powiem wam, że te sieroty ze schroniska, są jak tatuaże. Na jednym się nie kończy.
  Pochwalę się adopcją prześlicznej kotki. Teraz razem z dziećmi doszliśmy wspólnie do wniosku, że jeden kot w domu to za mało:)

  Odpowiedz
 4. Madzix
  Madzix at |

  Takie inicjatywy są bardzo potrzebne! Cieszę się, że coraz więcej osób angażuje się w pomoc zwierzakom. Pozdrawiam! 🙂

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline