5 komentarzy

 1. Joanna
  Joanna at |

  Namówiłaś mnie! 🙂

  Odpowiedz
 2. Dorota
  Dorota at |

  Było prawie idealnie, atmosfera super, towarzystwo „mistrzostwa świata”, film świetny, jednak minusikiem był przedłużający się wstęp (czas na konsumpcję, zgadywanki itp – kilka osób wyszło w trakcie); ale największą porażką jest to, że w trakcie pytań wygrywały wciąż te same osoby – a to jest już wysoce podejrzane – moim zdaniem, jeśli ktoś coś już wygra to nie może brać udziału w następnych zgadywankach. Najsprawiedliwsze byłoby losowanie – ludzkie oko jest zawodne i nie zawsze dostrzega kto pierwszy podniósł rękę – w tym przypadku było widoczne „gołym okiem” nadużycie. Dlatego uważam że Kino na Obcasach powinno przejść na formę loteryjną (np: wizytówki na wejściu i później losowanie – unika się ten sposób przesiadek na wolne – wylosowane miejsca). O wiele fajniej i weselej będzie z wizytówkami lub karteczkami z imieniem i np: e-mailem – a dzięki temu kino zyska też niezłą bazę danych swoich klientów – można wtedy organizować dodatkowe konkursy itp.

  Odpowiedz
 3. Jagoda
  Jagoda at |

  Wspaniały film. Polecam 😘

  Odpowiedz
 4. Agnieszka
  Agnieszka at |

  Rewelacyjny film, świetna zabawa. Minusik dla chłopców którzy podczas konkursów wskazywali do odpowiedzi ciągle te same osoby- troszkę przegięcie- ale i tak doskonale sie bawiłam.

  Odpowiedz
 5. Renia
  Renia at |

  Długo czekałam na kolejne szalone pomysły Bridget , ale tym razem podeszłam do nich trochę jak do własnych :)W tym właśnie wieku 40+ powinnyśmy doświadczać wielu powodów do radości i śmiechu …. w końcu to czas, kiedy ” głupstwa robimy świadomie i z premedytacją”:) Film polecam bardzo, można nabrać dystansu do siebie i tych codziennych spraw. Śmiech i płacz ze śmiechu towarzyszą w trakcie całego filmu. Bohaterowie przecudni, przystojni panowie, eleganckie panie były nawet wybory parafialne i „kłamiąca” w imię dobrej sprawy pani doktor. To kolejny dobry i zapadający w serducho film, do którego chce się wracać i wracać i wracać … 🙂

  Odpowiedz

Zostaw komentarz