17 komentarzy

 1. MagdaKobietaxl.pl
  MagdaKobietaxl.pl at |

  Super przedstawienie, koniecznie trzeba zobaczyć!!!

  Odpowiedz
 2. ilona
  ilona at |

  Z recenzji i opisów spektakl okazał się prawdziwym hitem. Jeszcze nie widziałam ale wiem, że to pozycja obowiązkowa. Fajne zdjęcia super humory TAK TRZYMAĆ

  Odpowiedz
 3. Gaga
  Gaga at |

  Spektakl przenosi we wspaniałą atmosferę Paryża. Niezapomniane i wspaniałe odczucia. Brawo za aktorstwo i piękne wykonania piosenek Piaf. Orkiestra to mistrzostwo. Brawo Maestro!

  Odpowiedz
 4. Mira Ma
  Mira Ma at |

  Jestem pod wrażeniem spektaklu. Wspaniałe artystki, rewelacyjna orkiestra, znane utwory Piaf śpiewane po polsku. Były owacje i brawa na stojąco . Naprawdę warto pójść i to przeżyć. Gorąco polecam!

  Odpowiedz
 5. Kasia P.
  Kasia P. at |

  Bravo ! Bravo! Bravo ! Trzy razy TAK dla spektaklu, artystów i orkiestry Teatru Muzycznego !
  I wielkie dzięki za zdjęcia z premiery 🙂 Ewa jak zwykle spisałaś się na medal !!! …

  Odpowiedz
 6. Natalia
  Natalia at |

  Spektakl zapiera dech w piersiach. Trzy razy Piaf- trzy razy TAK! Polecam!!!!! ;)))

  Odpowiedz
 7. Dariusz
  Dariusz at |

  Spektakl teleportuje widza na 90 minut w zupełnie inną rzeczywistość, w świat sprzed kilku dekad. Projekt Artura Barcisia, począwszy od wizji ogólnej, skończywszy na scenograficzno-oświetleniowych szczegółach, został perfekcyjnie zrealizowany przez Teatr Muzyczny w Lublinie. Swoista nić muzycznego porozumienia, łącząca trzy śpiewające panie z orkiestrą pod batutą maestro Piotra Wijatkowskiego, pozwala uwierzyć, że widzowie naprawdę obcują z gwiazdą z Paryża. Szczególne słowa uznania należą się Młodej Piaf; Anita Kostyńska – Diament Lublina 2013 – brawurowo zagrała swoją rolę, bez kompleksów debiutując w profesjonalnym teatrze.

  Odpowiedz
 8. Remek M.
  Remek M. at |

  Było fantastycznie, polecam każdemu kto ma wrażliwą duszę. Już dawno się tak dobrze nie bawiłem i… nie wzruszyłem:).

  Odpowiedz
 9. Maryla
  Maryla at |

  Wszystko w tym spektaklu gra. I to doskonale!
  Piaf w trzech odsłonach – GENIALNE!
  Orkiestra, zespół muzyczny, dyrygent – WSPANIALE!
  Światło, dźwięk – REWELACJA!
  i … publiczność
  OGROMNE podziękowania dla całego Zespołu Teatru Muzycznego! MOC wrażeń i wzruszeń.

  Odpowiedz
 10. Piotr Selim
  Piotr Selim at |

  Znakomite trzy różne kreacje, piękna muzyka. Czułem się jak pod niebem Paryża… 😉 wielkie gratulacje 🙂

  Odpowiedz
 11. Aneta
  Aneta at |

  Wspaniały spektakl, porywająca scena finałowa, wszyscy zasługują na wielkie BRAVO! Cudowna publiczność w dniu dzisiejszym, wzruszający BIS ze świetną zabawą, wyśmienita orkiestra, cudowny wieczór, podziękowania i najlepsze życzenia dla całego Zespołu!

  Odpowiedz
 12. Marek
  Marek at |

  Edith Piaf…pieśniarka obok, której muzyki nie można przejść obojętnie, zachwyca do dzisiaj…Moja miłość do Jej twórczości i osoby trwa już od dawna. Oczekiwałem na premierę „Trzy razy Piaf” w Teatrze Muzycznym w Lublinie od pewnego czasu z uczuciem tęsknoty usłyszenia piosenek Piaf na żywo ale i z ciekawością jak będzie… Teraz już mogę napisać GRATULUJĘ, to było naprawdę niesamowite przeżycie. Gratuluję wszystkim, a w szczególności Panu Arturowi Barcisiowi za to co stworzył, wszystkim trzem aktorkom, które niesamowicie wcieliły się w postać Piaf, a przede wszystkim kreacji Pani Patrycji Zywert-Szypka, całemu Teatrowi Muzycznemu w Lublinie. Polecam z całego serca. Bravo

  Odpowiedz
 13. Jolanta Michoń
  Jolanta Michoń at |

  Bylo Pieknie bylo Cudnie jestesmy pod Wielkim wrazeniem Ewciu dziekuje Ci bardzo Kochanie :):):):):) Niech zaluja Ci co nie byli :):):)

  Odpowiedz
 14. Krzysiek Boguń
  Krzysiek Boguń at |

  Wspaniałe przedstawienie pokazujące życie Wielkiej Edith za pomocą jej piosenek. Wszystkie trzy Edyty znakomicie wcieliły się w tę nietuzinkową postać. Scenografia, w której publiczność i orkiestra też są aktorami, to ciekawy pomysł. Pan Barciś stanął na wysokości zadania, jego zmysł artystyczne pokazuje także gra świateł, które pośród licznych blackoutów dodają kolorystyki widowisku. Nawet jeśli ktoś nie jest wielbicielem talentu Piaf, powinien zobaczyć to przedstawienie ( żadna z trzech aktorek nawet nie siliła się żeby naśladować Edith Piaf i bardzo dobrze…). Wrażenia z pewnością niezapomniane…szczerze polecam….:)

  Odpowiedz
 15. Katarzyna
  Katarzyna at |

  Wcale mnie nie dziwi, że tak wspaniałe przedstawienie zostało okrzyknięte hitem !!! Sala wypełniona po brzegi, owacje ma stojąco, uśmiech i wzruszenie na twarzach widzów – czego chcieć więcej ? Może tylko raz jeszcze to zobaczyć, usłyszeć, przeżyć … Bravo !!!

  Odpowiedz
 16. Maryla
  Maryla at |

  Byłam. Polecam.
  Prawdziwy HIT!!!
  Refleksyjnie i pięknie. Kto nie był MUSI zobaczyć. A kto był … na pewno będzie wracał choćby tylko wspaniałymi wspomnieniami.

  Odpowiedz
 17. Irmina
  Irmina at |

  „Trzy razy Piaf” – super spektakl !!! Szczególnie jestesmy pod wrażeniem najmłodszej „Piafki” – Rewelacja!!! Gratulacje i pełne uznanie dla scenariusza, scenografii i rezyserii spektaklu! Po prostu piękny, a należę raczej do wybrednych !!! Irmina

  Odpowiedz

Zostaw komentarz