6 komentarzy

 1. sly
  sly at |

  Potrafię żyć by dawać siebie wciąż od nowa codziennie? to jest ważny koncert jak i życie by nie dać się ponieść smutkowi a dawać radość uśmiech bo to ważne jest całe życie

  Odpowiedz
 2. Piotr
  Piotr at |

  Ewo, relacją na Swoim blogu przebiłaś wszystkie podsumowania, podziękowania i słowa napisane i wypowiedziane dotyczące XXV Charytatywnego Koncertu Noworoczno – Karnawałowego „Potrafię żyć”. DUUUUŻE DZIĘĘĘĘKUJĘ.

  Odpowiedz
 3. Gośka
  Gośka at |

  Świetna relacja!

  Odpowiedz
  1. Gośka
   Gośka at |

   Świetna relacja, Ewa! ?????
   Koncert był cudowny! Brawa dla wszystkich występujących , zwłaszcza dla genialnych dzieciaków z Korczaka , ale także ogromne brawa dla prowadzących licytacje… Cel był zacny wszak 🙂 czekamy na następne takie przedsięwzięcia!

   Odpowiedz
 4. Hanna.Barbara
  Hanna.Barbara at |

  Gratulacje serdeczne za tak wspaniałe dary serca!!!

  Odpowiedz
 5. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Miło jest popatrzeć jak pięknie i z sercem artyści angażują się we wspaniałą akcję pomagając i bawiąc przy tym publiczność.Podziwiam ludzi o szlachetnych sercach.Ewuś ujęłaś mnie pomysłem rozłożenia obrusa i okręcenie nim swojego partnera.Sypiesz pomysłami jak z rękawa na poczekaniu.Podobało mi się również jak Pan Piotr tańczył ze swoimi podopiecznymi.Nie byłabym sobą gdybym nie zaznaczyła że zespół GATE był rewelacyjny i Karolinka Nowak i Lily Water-cudowny głos i mój ukochany Super Diamencik.Brawo! Ewuniu pięknie zarejestrowałaś całą imprezę.Prywatnie Ci dziękuję za to że mogę znać tak wielu wspaniałych.DZIĘKI EWUNIA!!!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline