11 komentarzy

 1. Dorota
  Dorota at |

  Koncert – kameralny, atmosfera super, ale najlepsza oczywiście Izabela Trojanowska – było miło i przyjemnie. Nowa płyta – nowe utwory – ok – ale klasyka – Platynowe Przeboje – to jednak to z czym kojarzy się nam Izabela Trojanowska.

  Odpowiedz
 2. Aśka
  Aśka at |

  To naprawdę wielki powrót Izy Trojanowskiej. Zrobiła bardzo dobrze wracając do korzeni zarówno w muzyce jak i w wyglądzie.

  Odpowiedz
 3. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Wspaniały koncert,udana promocja nowej płyty ,,Na skos”Przypomnienie starszych utworów,które pamiętamy my wcześniej urodzeni.Iza to ciepła,sympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba.Sala widowiskowa Radia Lublin pękała w szwach,a bisom nie było końca.

  Odpowiedz
 4. Monika
  Monika at |

  Za nami wspaniały koncert Izabeli Trojanowskiej wraz z zespołem.Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje,m.in.”Wszystko czego dziś chcę”,”Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz kilka utworów ze swojej nowej płyty „Na skos”. Było energetycznie i refleksyjnie.Gwiazda nie zawiodła oczekiwań słuchaczy – zaprezentowała wspaniały warsztat wokalny i wielką klasę na scenie.Nie zabrakło piosenek na bis ,a po koncercie Pani Izabela jeszcze długo podpisywała płyty i pozowała do zdjęć z fanami.
  Niezapomniane przeboje oraz niezwykła atmosfera – tak w skrócie podsumować można koncert tej znakomitej polskiej piosenkarki.

  Odpowiedz
 5. Ela Fijołek
  Ela Fijołek at |

  Dziękuje za możliwość udziału w tym wspaniałym koncercie. Niesamowicie było usłyszeć stare przeboje Pani Izabeli, jak również najnowsze, które już będą mi się kojarzyć z tym spotkaniem 🙂
  Niesamowita artystka, z niezmiennie pięknym głosem. Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 6. Jagoda
  Jagoda at |

  Przede wszystkim chciałabym podziękować Tobie Ewuś za zaproszenie na wspaniały koncert Izabeli Trojanowskiej w Lublinie. Mała sala pękająca w szwach oddała wszystko co najlepsze czyli obraz, dźwięk i piękno kobiety… Na koncercie można było głównie zobaczyć wysmakowanych fanów Izy…. Patrząc na twarze obecnych tam ludzi widać było ogromną radość i satysfakcję. Zapewne gdyby nie ograniczenia czasowe zespół Izabeli Trojanowskiej nie zszedłby ze sceny do rana. Czekam na następne. 🌹🌹🌹

  Odpowiedz
 7. sly
  sly at |

  Zawsze powroty sa dobre a tym bardziej muzyczne które pokazują ze mimo upływu dni glos i temperament pozostaje ten sam 😊

  Odpowiedz
 8. Karol
  Karol at |

  Brawo Iza!

  Odpowiedz
 9. Artur sob
  Artur sob at |

  Fajny koncert żałuję że nie byłem 🙁

  Odpowiedz
 10. Małgorzata Marek
  Małgorzata Marek at |

  Dzięki p. Ewo za taki cudny zbiór wydarzeń ,nie mogłam przeżyć tego koncertu na żywo ,dzięki pani otrzymałam namiastkę radości,którą daje nam P.Iza. Serdecznie pozdr.

  Odpowiedz
 11. Kris
  Kris at |

  Iza fantastic! Thank you for entry! 🙂

  Odpowiedz

Zostaw komentarz