6 komentarzy

 1. Marta
  Marta at |

  Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w programie. Było fantastycznie! Zachwyciły mnie kobiety pozytywnie zakręcone! Wspaniały Witold Paszt z zespołem Vox. Wielkie brawa dla wszystkich!

  Odpowiedz
 2. Domi
  Domi at |

  Ślicznie Pani wygladala 😍❤️ a pokaz mody świetny 🙂

  Odpowiedz
 3. Dorota Depta
  Dorota Depta at |

  Ewo Droga, Wspaniała, Szalona i Zakręcona 😉 Dziękuję. Nie tylko za duuuużo miejsca w poście , jaki przeznaczyłaś na moją opowieść, ale przede wszystkim za Twoją gotowość do współpracy, otwartość na moje propozycje „przebrań”, cudowne wchodzenie w każdą z ról i charakter jaki im nadawałaś. Same ciuchy bez Waszych osobowości były tylko kawałkiem tkaniny. Wydarzenie z Twoim/Waszym udziałem, było dla mnie ogromną przyjemnością z dużą dawką humoru i dobrej zabawy. Bardzo wielkie DZIĘKI Ewunia 🙂 Pozostaję otwarta na nowe pomysły i wyzwania – oczywiście z Wami 😉

  Odpowiedz
 4. Moni_ka
  Moni_ka at |

  Oglądałam w tv. VOX super! Niezniszczalny! 😍 Pokaz Pozytywnie Zakręconych naprawdę fajny pomysł. Gratuluję! ☺️

  Odpowiedz
 5. Domi
  Domi at |

  Vox super. 💪 Miałam okazję poznać zespół już wcześniej i jak zawsze dali super koncert 😍

  Odpowiedz
 6. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Cudowny ,,Wieczorek przy mikrofonie”Program się rozwija w kosmicznym tempie.Zapraszani są wspaniali ludzie pełni pomysłów,z pasją działania.Ty Ewuniu byłaś cudowna nie ujmując nic pozostałym uczestnikom.Czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością wierząc że pomysłów nie zabraknie.Dziękuję że mogłam być i podziwiać.Pozdrawiam całą ekipę!!!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline