6 komentarzy

 1. Hanna Barbara Nowakowska
  Hanna Barbara Nowakowska at |

  To był cudowny koncert!

  Odpowiedz
 2. Moni_ka
  Moni_ka at |

  Rewelacyjny koncert! Ogromne Brawa dla całego Trio. Renata jesteś boska! 😍😘

  Odpowiedz
 3. Hanna Kurkiewicz
  Hanna Kurkiewicz at |

  Kobieta z Klasą.
  Niepowtarzalną w wykonaniu.
  Mistrz Piękno Cieplo
  Całą Sobą z serduchem
  Przekaz.trafia w głąb Duszy.
  Piękna piękny głos śpiew
  Ogromna Moc.
  Skromność delikatność
  Poczucie humoru w interpretacji.
  Wspaniałe przeżycie.
  Wyszłam z Koncertu szczęśliwa
  I pozytywnie naladawana dobrem miłością i spokojem.
  Dziękuję.

  Odpowiedz
 4. Anna
  Anna at |

  Tak to był magiczny koncert.
  Renata Przemyk towarzyszy mi przez całe życie. Jesteśmy prawie równolatkami, ale jak ją zobaczyłam wchodzącą na scenę, dech mi zaparło. To nie piękna kobieta, ale wręcz zjawisko. I taki sam był koncert. Zabrał mnie w głąb samej siebie, tam gdzie od dawna mnie już nie było. Wróciły emocje, które towarzyszyły mi trzydzieści lat temu. Pierwsza miłość, pierwsze rozczarowanie, ból, strach, radość, uniesienie.To wszystko wróciło i trwało przez cały koncert, a nawet dłużej. Moje przyjaciółki z którymi zaraz po powrocie do domu, podzieliłam się wrażeniami z koncertu, orzekły, że zachowuję się jak na haju.I tak się właśnie czułam.
  Dostać się na ten koncert było strasznie trudno. Kiedy rok temu również Renata Przemyk koncertowała w Radio Lublin , nie było szans na dostanie się tam. Tym razem postanowiłam poruszyć niebo i ziemię, żeby tam być.I znalazła się dobra dusza, która mi to umożliwiła:)

  Odpowiedz
 5. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Koncert rewelacyjny,głos jak dzwon.Brzmienie w duecie jeszcze piękniejsze.Całe Trio jest cudowne.Atmosfera bajkowa jak przystało na Dzień Dziecka,bo wszyscy jesteśmy w sercu dziećmi i chętnie wracamy do minionych lat.Dziękuję(wiadomo komu) za zaproszenie i dziękuję Radio Lublin za wspaniałe koncerty.

  Odpowiedz
 6. Renia
  Renia at |

  Już prawie trzy dekady piosenki Renaty Przemyk pojawiają się w mojej rzeczywistości , niektóre są jak przysłowiowe kamienie milowe, dodają radości, smucą, jedne zostają na zawsze inne przemykają …po tym koncercie magia Reni zagości na dłużej, ciepły , aksamitny głos, całe mnóstwo dzwoneczków, czerwone szpilki i kolorowe kwiaty we włosach …to prawdziwa magia, doprawiona szczyptą cudnego głosu i basowego brzmienia Piotra Wojtanowicza i fantastycznego mistrza gitary klasycznej Grzegorza Palki , który wyczarowywał cuda ze swojej gitary … Cudnie , magicznie , ciepło i…zdecydowanie za krótko . Chcę jeszcze 😉

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline