RAJSTOPY, PODKOLANÓWKI i LEGGINSY – JAK NAJLEPIEJ PODKREŚLIĆ PIĘKNO KOBIECYCH NÓG?

Piękne nogi są jednym z najbardziej pożądanych atrybutów kobiecości. Na rynku nie brakuje obecnie elementów garderoby pozwalających podkreślić ich piękno. W tym artykule omówimy najbardziej atrakcyjne z nich.

Rajstopy i pończochy – najbardziej uniwersalny wybór

Pończochy i rajstopy noszone są przez większość kobiet, niezależnie od wieku i budowy ciała. Są także niezbędnym elementem stroju do biura, ponieważ dress code nie pozwala na pokazywanie gołych nóg, a także bardzo praktycznym elementem ubioru w zimne miesiące, chroniąc nogi przed chłodem – wówczas najtrafniejszym wyborem będą egzemplarze grube i kryjące.

Warto jednak pamiętać, że rajstopy i pończochy mogą zapewnić nam więcej niż ochronę przed zimnem i wpasowanie się w biurowy dress code. Mogą być bowiem po prostu bardzo estetycznym i modnym elementem garderoby, dlatego naprawdę warto zainteresować się ofertą ich producentów! Obecnie dostępne są rajstopy w ogromnej ilości wzorów, które będą pasować do niezwykle szerokiej gamy stylizacji. Warto tutaj wymienić między innymi:

rajstopy z koronką – jeżeli interesują nas takie rajstopy, najlepiej, jeżeli będą utrzymane w kolorze czarnym – biel się tutaj po prostu nie sprawdza,

rajstopy w duże, kwieciste wzory – opcja, która jest dosyć ryzykowna, ale potrafi stworzyć naprawdę intrygujące stylizacje; idealna jest dla kobiet, które mają lekko krzywe nogi, ponieważ duże wzory bardzo dobrze odwracają uwagę od mankamentów urody. Tego rodzaju rajstopy są bardzo efektownym elementem ubioru, co oznacza że dosyć łatwo w ich przypadku popaść w przesadę, dlatego też najlepiej jest ograniczyć się do jednego dużego wzoru,

rajstopy kolorowe – ciekawa alternatywa dla kojarzonych z tym elementem garderoby czerni i bieli, która jest obecnie naprawdę niezwykle modna! Ważne, by rajstopy były w tym samym kolorze, co dominujący element stylizacji, dzięki czemu unikniemy kolorystycznego chaosu

Nie można oczywiście również pominąć rajstop o typowo uwodzicielskim charakterze, jak na przykład seksowne kabaretki. Tego rodzaju rajstopy są uznawane przez wielu mężczyzn za najbardziej atrakcyjny element garderoby!

Zakolanówki, getry i podkolanówki – pięknie i dziewczęco

Młode kobiety bardzo chętnie wybierają zakolanówki, getry i podkolanówki. Są one bardzo atrakcyjne i dziewczęce, a także mogą stać się elementem bardzo różnorodnych stylizacji ze względu na ogromną ilość dostępnych wzorów i kolorów. Obecnie bardzo modna jest na przykład kombinacja grubych zakolanówek, getrów czy podkolanówek z rajstopami i długimi butami, co daje bardzo estetyczny efekt i skutecznie chroni przed zimnem. Okazuje się zatem, że modę można naprawdę bardzo dobrze połączyć z praktycznością!

Legginsy wróciły do łask

Bardzo modne są obecnie również legginsy, które przechodzą wręcz renesans! Na rynku znajdują się legginsy z ciekawymi wzorami, które znajdują się na całej długości lub jedynie po bokach. Co więcej, o ile legginsy zawsze kojarzyły się nam z lycrą, to możemy znaleźć także modele wykonane na przykład z materiałów udających skórę, które prezentują się naprawdę wyjątkowo atrakcyjnie!

W przygotowaniu artykułu pomogła strona intimiti.pl

 

5 komentarzy

 1. Sabina
  Sabina at |

  Uwielbiam pończochy, rajstopy już mniej;)

  Odpowiedz
 2. Marta
  Marta at |

  zgrabne nogi we wszystkim ładnie się prezentują. Ja jestem zwolenniczką rajstop, za pończochami nie przepadam.

  Odpowiedz
 3. Marta
  Marta at |

  uwielbiam pończochy

  Odpowiedz
 4. Joanna
  Joanna at |

  Uwielbiam legginsy, są bardzo wygodne 😊 idealne do koszul i tunik.

  Odpowiedz
 5. Sly
  Sly at |

  I później ładnie głaskać, dotykać takie nogi 😉☺😊

  Odpowiedz

Zostaw komentarz