8 komentarzy

 1. sly
  sly at |

  Byłem,widziałem i napisze czego doświadczyłem ? doświadczyłem radości,pozytywnego myślenia.Tak nie zawsze Nam wyjdzie lecz to nie powód by pozostać w danym miejscu,myśleniu na stałe .Były tam osoby które doświadczyły tego co Nam się przytrafia co dnia,dzieliły się przeżyciami dawnymi i jak wyjść z tego .Tak im wyszło i uda się Tobie dlatego warto zmienić coś w swym życiu od dnia dzisiejszego ?.
  Impreza udana i polecam ja każdemu jesli chce coś od życia więcej ? bo warto to mieć ? i zawalczyć o siebie z całych sił ?

  Do zobaczenia na kolejnej imprezie

  Odpowiedz
 2. Ewa
  Ewa at |

  Pani Ewo, super się z Panią współpracuje 🙂 a relacja świetna!

  Odpowiedz
 3. Alina Łuszczak
  Alina Łuszczak at |

  Kochana pozytywnie zakręcona Ewo . Twoja obecność i radosny wdzięk dodały blasku i artystycznego koloru naszej konferencji Pozytywna Kobieta Powinna Wiedzieć. Dziękuję za wsparcie 🙂 Na Ciebie zawsze można liczyć zawsze jesteś w gotowości i uczestniczysz oddając się całym sercem .
  Bardzo dziękuję za relacje z wydarzenia.

  Odpowiedz
 4. Aśka
  Aśka at |

  Świetna relacja, świetnie poprowadzona część artystyczna… a zatańczysz następnym razem? 😉

  Odpowiedz
 5. Barbara
  Barbara at |

  I ja też tam byłam, miód i kawę piłam.. A com widziała i słyszała Ewa w blogu zamieściła…Trochę słów zabrałam Adamowi Mickiewiczowi.. Ale ten miód w moim komentarzu do tego wydarzenia, tak pięknie opisanego przez Ewę, nie pojawia się przypadkowo. Słodki miód jest jak balsam na moją zranioną duszę, duszę Kobiety- przez duże K. I właśnie na tej konferencji zorganizowanej przez wspaniałą Alinę Łuszczak , to moje wewnętrzne „ja” doznało głębokiego pocieszenia. A stało się to za sprawą wspaniałych prelegentów: m.in: Aliny Wajdy, Roberta Oskwarka, Laury Kozowskiej, Moniki Honory i oczywiście Ilony Felicjańskiej, których słuchałam z otwartą buzią. Dziękuję Wam za tą kolejną lekcję życia, dziękuję za to że jesteście, i robicie dla nas Kobiet zwykłych, ale jakże niezwykłych, kawał dobrej roboty. Czekam na kolejną konferencję KOBIETA POZYTYWNA POWINNA WIEDZIEĆ, i mam nadzieję, że znajdzie się również na niej każda, ale to każda -pozytywna kobieta, która chce coś w swoim życiu zmienić. A Ty Ewuniu, oprócz tego że jesteś świetną aktorką, to jeszcze bardzo dobrze piszesz..:). Pozdrawiam..

  Odpowiedz
 6. sly
  sly at |

  Ilona i Ewa maja cieple,duże serca którymi się dzielą wokoło 🙂 to jest ważne ze nadal sa sobą 🙂

  Odpowiedz
 7. sly
  sly at |

  Pomoc nie zabiera a wzbogaca 🙂

  Odpowiedz
 8. oliwia
  oliwia at |

  moja mama wygrała ten konkurs na największą przemiane

  Odpowiedz

Zostaw komentarz