4 komentarze

 1. Malgosia
  Malgosia at |

  Gratulacje dla Was wszystkich! Już same zdjęcia wskazują, że była doskonała atmosfera, a co dopiero na żywo! Jaka szkoda, że Lublin i Kraków nie są trochę bliżej…

  Odpowiedz
 2. JOLA SZALA
  JOLA SZALA at |

  Ewuniu, cieszę się, że byłam na spektaklu, który odbył się wczoraj i z przyjemnością go wspominam – ogromna praca aktorska i bardzo wymagający tekst, który przyswoiliście, robi duże wrażenie. Zwróciłam też uwagę na Waszą wzajemną uważność wobec siebie i prawdziwą grę zespołową. Widać natychmiast, że byliście prowadzeni przez Osobę kompetentną, profesjonalną, wspaniałą aktorkę, czyli Alicję Jachiewicz. Dla wszystkich Was duże, duże brawa. Prawdziwe słowa uznania dla Ciebie, Ewuniu, bo to bardzo trudne zrobić to co zrobiłaś. BRAWO!!!

  Odpowiedz
 3. aga
  aga at |

  Dziękuję Ewo za zaproszenie. To była wspaniałą uczta dla ducha. Wszystko mi się podobało. Począwszy od scenografii, klimatu sali , który niesamowicie komponował się z klimatem sztuki a skończywszy na wspaniałej grze aktorskiej.
  Każda postać żyła swoim życiem, była charakterystyczna, autentyczna. Gra niezwykle plastyczna. Gratuluję Pani reżyser
  Alicji Jachiewicz- Szmidt dobrego zespołu i kunsztu reżyserskiego, dzięki któremu aktorzy oddali ten niepowtarzalny bardzo mrożkowski klimat. Cieszę się, że tam byłam.
  Agnieszka Polak

  Odpowiedz
 4. anna
  anna at |

  Po pierwsze podziękowania za zaproszenie. Po drugie podziękowania za spektakl. Po trzecie podziękowania za wiarę w to, że miłość do teatru pokonuje wszelkie przeszkody. Bez żadnego wsparcia , a tylko entuzjazm reżyserki i aktorów pozwolił na powstanie spektaklu. Angażowanie młodych , zdolnych ludzi i dawanie im szansy życiowej , a także dawanie możliwości realizacji swoich pasji to wielkie przedsięwzięcie. Szacunek dla Was wszystkich. Z przyjemnością przyjde jeszcze raz. Anna Dąbrowska

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline