2 komentarze

 1. ALINA ŁUSZCZAK
  ALINA ŁUSZCZAK at |

  Większość z nas ma jakieś niemiłe doświadczenia. Większość stara się je wyprzeć. Każdy ma inne i każdy na swój sposób sobie z tym radzi. Fakt jest taki, że najbardziej cierpią dzieci. A potem same tworzą toksyczne związki i tak do końca świata. Może coś się zmieni jeśli wrócimy do człowieczej prawdziwej miłości. Żyjemy w czasach gdzie coraz więcej rozwodów. Zatracamy się. Nie liczy się człowiek, uczucia, ale pieniądze i dobra materialne.
  Taki tatuś woli pić i znęcać się nad osobami mu najbliższymi. Straszne to jest. Szkoda dziewczyny i jej brata z tej opowieści. Spotkało ich wiele złego i to od najbliższej osoby, która powinna im dać miłość i poczucie bezpieczeństwa, a co dała?

  Coraz więcej rozwodów i coraz więcej stowarzyszeń i psychologów .NALEŻAŁO BY SOBIE ZADAĆ PYTANIE CZY ABY NA PEWNO ONI POMAGAJĄ?! Z doświadczenia wiem, ze CZĘSTO NIE POMAGAJĄ!
  TEKST Z INTERNETU NA CZASIE WARTO O TYM PISAĆ
  https://www.juniorowo.pl

  „Alienacja rodzicielska to świadome działanie rodzica, przy którym po rozstaniu pozostają dzieci (alienator), wobec rodzica, któremu sąd przyznał jedynie prawo do okresowego widywania się z nimi. Działanie to polega na niszczeniu relacji pomiędzy dzieckiem a „rodzicem weekendowym”. Ofiarą jest jednak nie tylko ów rodzic, ale przede wszystkim dziecko, wykorzystywane jako instrument w walce pomiędzy rodzicami.

  Dziecko kocha oboje rodziców. Rozwód jest dla niego ogromną traumą. Nawet jeśli rodzice rozstają się we względnej zgodzie, dziecko traci poczucie bezpieczeństwa, rośnie w nim poczucie winy, tworzy się wypaczony model relacji międzyludzkich w rodzinie”

  FORMACJE PRZYKOŚCIELNE też myślenie złudne, ze pomagają:

  https://pl.aleteia.org/2018/05/15/ks-strzelczyk-zalala-nas-cala-gama-slownictwa-i-praktyk-protestanckich-o-schizme-nietrudno/

  Odpowiedz
 2. Joanna
  Joanna at |

  Przykry temat 🙁 To nienormalne żeby rodzice takie życie fundowali swoim dzieciom. One się na świat nie prosiły. Tacy ludzie jak ojciec V nie powinni zakładać rodzin, nie powinni mieć dzieci.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz