5 komentarzy

 1. Joanna
  Joanna at |

  Przepiękny spektakl, fantastyczni artyści z panem Matulką na czele! Gratuluje! 🙂

  Odpowiedz
 2. Alicja
  Alicja at |

  Dziękuję za niezapomniane dla mojej mamy urodziny (jak dobrze, że wpadłam na pomysł z biletami jako prezent!) pełne muzyki, śpiewu i tańca! ☺ Sobotni wieczór spędziła ona podziwiając z pierwszego rzędu cały biorący w nim udział zespół (a w szczególności duet Matulka-Laskowiecka)! Moja mama była zachwycona!
  Bilety do Teatru Muzycznego to świetny pomysł na prezent! (cieszę się, że przyszedł mi do głowy ?)
  Do następnego razu!

  Odpowiedz
 3. ALINA ŁUSZCZAK
  ALINA ŁUSZCZAK at |

  Wspaniała operetka Księżniczka Czardasza! Wybrałam się z Córką. To była wspaniała niespodzianka dla mojej Marysi – Ewo dziękuję za pomysł. Moja Mari zachwycona oglądała akcję na scenie. W spektaklu soliści chór i balet oraz orkiestra na bardzo wysokim poziomie.Gratulacje dla Teatru Muzycznego. Kto nie był serdecznie polecam poczujesz się tak jak byś sama przeżywała wielką miłość łza w oku a na koniec wielka radość z bardzo smacznym humorem wplecionym w trakcie spektaklu WIELKIE BRAWA DZIĘKUJEMY

  Odpowiedz
 4. Anna Wereszczak Młynarska
  Anna Wereszczak Młynarska at |

  Sztuka lekka i przyjemna w sam raz na miły wieczór .Zgrabnie opowiedziana historyjka klasycznej, nieszczęśliwej miłości zakończona oczywiście ślubem zakochanych sprawia, ze czas mija szybko. Na Księżniczce śmiałam się od pierwszej minuty( nie tylko ja) Myślę, że pomysł został świetnie zrealizowany – połączenie modernizmu i klasyki udało się bardzo dobrze dla całego zespołu należą się oklaski( oczywiście owacje na stojąco były). Zachwycona byłam wprowadzeniem baletu do Operetki – szczególnie, że choreografia była równie zabawna i absurdalna jak cała akcja. Cudowne chwile i przyznaję, że po spektaklu jeszcze długo nuciłam : „Bo to jest miłość , głupia miłość .”

  Odpowiedz
 5. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Cudowny spektakl,,Księżniczka Czardasza”,wspaniała obsada choć nieco inna niż w lutym,ale równie rewelacyjna.Piękne głosy jak przystało na Artystów Teatru Muzycznego,pięknie prowadzona orkiestra na żywo.Byłam zachwycona i odprężyłam się.Dziękuję Ewuni Sobkowicz za zachęcenie mnie do obejrzenia operetki.Dziękuję również Teatrowi za zaproszenie na spektakl.Jestem wzruszona i serdecznie dziękuję.Wszystkim polecam,nie warto siedzieć w domu.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline