7 komentarzy

 1. Ania
  Ania at |

  Koncert był wspaniały! Wielki szacun dla organizatorów i artystów! Nie życzę nikomu by był w takiej potrzebie, ale życzę każdemu takich przyjaciół i takiego wsparcia!

  Odpowiedz
 2. Dani
  Dani at |

  W niedzielę 22.02.2015 roku w Lublinie w Tetrze Muzycznym odbył się koncert na rzecz jednej z tancerek,która uległa nieszczęśliwemu wypadkowi podczas jednej z prób.Spontaniczny apel o pomoc dla Ani,który odbił się szerokim echem i to w dużej mierze dzięki Ewci,która nie patrząc na siebie,że jest przemęczona,to ruszyła z wielkim apelem o pomoc,w którym udział wzięli wszyscy,którzy zostali zaproszeni na to wydarzenie,aby pomóc finansowo koleżance,która potrzebuje rehabilitacji,a co za tym idzie pieniążków na ten cel…..Po raz kolejny Ewcia po raz kolejny udowodniłaś,że ja się chce to można.Dla mnie jesteś wspaniałą,wrażliwą na ludzką krzywdę osobą o wielkim Serduchu <3 i jestem wdzięczna losowi,że poznałam Cię!!!!
  Ps.Ani życzę szybkiego powrotu na scenę.

  Odpowiedz
 3. Irek M.
  Irek M. at |

  Koncert był wyjątkowy i szczególne podziękowania należą się Organizatorom. Zarówno dla mnie jak i z pewnością wszystkich ludzi, którzy mogli przyczynić się do tego wydarzenia była to niezwykła przyjemność 🙂

  Ewa relacja MEGA ! Całe Twoje wsparcie oraz organizacja również zasługują na Wielkie Podziękowania i Gratulacje !

  Odpowiedz
 4. Alina
  Alina at |

  Piękny Cel – Piękny Koncert… wiele wzruszeń … dziękuję … życzę Pani Ani szybkiego powrotu do zdrowia i gratuluję wspaniałych Przyjaciół …

  Odpowiedz
 5. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Wspaniały koncert zorganizowany przez ludzi o szlachetnym sercu.Rzadko można spotkac na jednej scenie tak wielką plejadę różnego pokroju: i tancerzy i muzyków i wokalistów i kabareciarzy i modelki i malarki.Mnóstwo ludzi oddało na cel charytatywny swoje prace,albumy,modne stroje,dodatki,koszulki z nieosiągalnymi autografami,płyty i wiele cennych rzeczy,które długo by wymieniać.Jednym słowem Lublin ma grono wspaniałych ludzi na których można polegać w nieszczęściu.Udowodniono to niejednokrotnie.Miło spotkać się i spędzać czas z takimi ludźmi otwartymi,szczerymi,hojnymi.Podczas koncertu były łzy wzruszenia,radosny śmiech,chwile zadumy nad tym co może spotkać każdego z nas,ale i nadzieja że nikt nie zostanie pozostawiony sobie sam.PRZYJACIELE Ani udowodnili to.A Ty Ewcia pięknie to rozpropagowałaś i opisałaś.Jesteś jedną z WIELKICH!!! Dziękuję,bo tylko tyle mogę.

  Odpowiedz
 6. Danika
  Danika at |

  Jedyne co mi w tym momencie przychodzi na myśl to to, że Teresa ma w zupełności rację.
  Pięknie to napisałaś.
  Ewuniu działaj, bo robisz to najlepiej í to z całego serducha.

  Odpowiedz
 7. Barbara
  Barbara at |

  Jak ten czas szybko leci.. to już rok dzisiaj mija od tego wspaniałego koncertu dla Ani. Dla mnie był to jeden z piękniejszych koncertów na jakich do tej pory byłam. Chylę czoła przed wszystkimi Wielkimi Artystami, którzy wówczas wystąpili, dając nam świetne, wręcz fantastyczne przedstawienie. A co się dalej dzieje z kolanem pięknej tancerki?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz