KATALOGI AVON – JAK JE ZDOBYĆ I ZAMAWIAĆ KOSMETYKI

Nazwę firmy Avon wszyscy kojarzą, jedni bardziej, inni mniej. Wiadomo, że sprzedażą całego asortymentu produktów Avon (nie tylko kosmetyków), zajmują się konsultantki. Na potrzeby sprzedaży bezpośredniej, każdego roku na rynku pojawia się kilkanaście katalogów, które wydawane są co trzy tygodnie.

Oprócz oferty kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, kolorowych kosmetyków do makijażu firma Avon w swoim asortymencie ma również biżuterię, torebki, portfele, kosmetyczki, akcesoria do stylizacji włosów – suszarki, szczotki do modelowania, zegarki, męskie i damskie golarki, zestawy pędzli do makijażu, lampę do hybrydy i suszarkę do lakierów, w niektórych katalogach pojawiają się też ubrania, piżamy, bielizna.

Na samym początku istnienia firmy w ofercie znajdowały się tylko kosmetyki dla kobiet, z czasem asortyment poszerzył się o produkty dla mężczyzn i dzieci. Katalogi Avon z całym kompletem produktów można dostać od konsultantki lub w sklepach firmowych Avon, można je również oglądać online.

Oprócz sprzedaży produktów z branży kosmetycznej, Avon zajmuje się też wspieraniem akcji dotyczącej profilaktyki i walki z rakiem piersi czy przeciwdziałaniu przemocy domowej. W katalogach Avon są przedstawione produkty z Różową Wstążką, ze sprzedaży których 100% zysku zasila konto kampanii Avon Kontra Rak Piersi a w ofercie można znaleźć: kubki termiczne, biżuterię, budzik, termofor, kosmetyczki, długopisy, w każdym katalogu inny asortyment.

Katalogi Avon

Avon dla swoich konsultantek daje dostęp do dwóch specjalnych katalogów Avon Netto i Avon Focus. Są to katalogi specjalne dla początkujących i mniej doświadczonych konsultantek oraz dla konsultantek, które na rynku działają dłużej i mają specjalne rabaty.

Wskazówka: wersje elektroniczne katalogów Avon możesz przeglądać online: https://avonet.pl/avon-katalog

Avon Focus

Katalogi Avon Focus są przeznaczone dla bardziej doświadczonych osób, które z pewnością zainteresują nadzwyczajne promocje na często kupowane produkty, które cieszą się dużą popularnością. Dość istotne zarówno dla nowych jak i doświadczonych konsultantek jest spis wszystkich dostępnych próbek zapachów i kosmetyków. Na ostatnich stronach katalog Avon Focus znajdują się kody na torby zakupowe oraz narzędzia wspomagające sprzedaż takie jak wzorniki lakierów czy etui na próbki.

Avon Netto

Katalog Avon Netto oferuje swoim konsultantkom dostęp do wyjątkowych promocji i rabatów nawet do 80%. Natomiast katalog Avon Focus proponuje oprócz programów dla konsultantek, kody próbek, zestawy i jeszcze niedostępne nowości. Można je zamówić i przetestować zanim pojawią się w oficjalnej sprzedaży.

Jedna Odpowiedź

  1. Marta
    Marta at |

    Lubię Avon. Mają fajne, długotrwałe lakiery do paznokci. Pomadki i kredki do oczu też są dobre 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline