6 komentarzy

 1. sly
  sly at |

  ! .. I pomagać sobie nawzajem.

  Dawać, dawać, dawać.

  Malo kto o tym pamięta i wprowadza w życie

  Odpowiedz
 2. Joanna
  Joanna at |

  Szkoda dziewczyny, taka młoda, całe życie miała przed sobą 😞 Jej słowa dają dużo do myślenia, ale wątpię czy zmienią myślenie egoistów zapatrzonych tylko w siebie. Dziś liczą się dobra materialne, a nie człowiek.

  Odpowiedz
 3. sly
  sly at |

  To samo z innymi sprawami by przywalić.nie wskazać drogi oraz nie dać Ci zaufania.. Oj nazbierało by się tego wiele a tutaj trzeba żyć,bo jutra może nie być to dlaczego nie zaufać juz dzisiaj?😉

  Odpowiedz
 4. sly
  sly at |

  Pewnego dnia jechałem autobusem i rozmawiałem z kobietą w średnim wieku i mówiła jak kto ten świat czasami jest zły i czego by chciała. Gdy tak mówiła zaproponowałem jej byśmy przeszli na Ty i o dziwo zgodziła się bo to co mówiła robila w zyciu swoim,nie mowie by wszystko robić i każdy jest taki sam lecz jesli czegoś chce lub mi brak to zrób to a nie mów ze obawiam się lub stoję w rozkroku.

  Odpowiedz
 5. Marta
  Marta at |

  Holly miała wszystko czego potrzeba do wspaniałego życia, jakie każdy pragnie mieć .. To co napisała jest bardzo prawdziwe. Można mieć wszystko ale co nam po tym jak zabraknie zdrowia? Żal mi Holly, niech spoczywa w pokoju (*)

  Odpowiedz
 6. Jagoda
  Jagoda at |

  To co napisała ta dziewczyna to cała prawda. Jeśli życie jest słodkie to nikt nie bierze ich serio. Ale powinniśmy , ponieważ życie jest dość przewrotne i nieprzewidywalne. NALEŻY BYĆ DOBRYM I CENIĆ KAŻDY DZIEŃ .

  Odpowiedz

Zostaw komentarz