7 komentarzy

 1. Sly
  Sly at |

  to spotkanie pokazalo jak kazdy moze pisac wiersze i gdy sa od serca,dziekuje za mile spotkanie.

  Odpowiedz
 2. Hanna Nowakowska
  Hanna Nowakowska at |

  Wieczór prawdziwie autorski,dwie kobiety,dwie (różne) wrażliwości, a każda z nich wyraża to co czują jak przeżywały i nadal przeżywają życie.Było nostalgicznie i optymistycznie.A z tego postrzegania życia, podpowiedź dla nas, jak można opowiedzieć o tym co nam w duszy gra. Dziękuję z całego serca obu autorkom😘

  Odpowiedz
 3. Kurkiewicz Hanna
  Kurkiewicz Hanna at |

  Spotkanie z Ewą w Nasze Cafe było dla mnie bardzo wzruszające.
  Tak, bo to był mój debiut w tak licznym gronie.
  Przygoda z pisaniem była podsumowaniem naszych tak dość licznych tekstów, które zostały przyjęte z dużym wzruszeniem i łezką w oku.
  Był to magiczny i wspaniały Wieczór.
  Dziękuję Ewa za wspólne spotkanie. Dziekuje wszystkim gościom w Naszej Cafe.

  Odpowiedz
 4. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Miły wieczór z poezją naszych koleżanek znanych a jakże do końca nieznanych… Piękne wiersze sprawiły ze wspomnienia powróciły….Mówię o wierszu w hołdzie Mirkowi Bregule…ciągle Go nam brak….Wszystkie wiersze zawierały jakieś przesłanie.Dziękuję Hani i Ewie za piękną twórczość.

  Odpowiedz
 5. Grażyna
  Grażyna at |

  Ogromne podziękowania za tak wzruszający wieczór i cudowne wiersze Ewy i Hani, które chwytały za serce Ewuniu Twoje wiersze poruszyły czułą stronę w moim sercu i razem Tobą przeżywałam każdy wers wiersza, wzruszyłam się wpłynęłam w bezkres…Dziękuję za ten wieczór

  Odpowiedz
 6. Krystyna Krzyżanowska-Mróz
  Krystyna Krzyżanowska-Mróz at |

  To był niepowtarzalny wieczór, pełen wspomnień i własnych przeżyć autorek Ewy i Hani. Niezapomniane chwile wyrażone poezją, niekiedy bardzo osobistą wzbudziły silne emocje wśród słuchaczy. Nie obyło sie bez wzruszeń i łez. Dziękując, czekam na następne strofy.

  Odpowiedz
 7. Ewa
  Ewa at |

  Haniu i Ewuniu, cała przyjemność po mojej stronie. To był bardzo wzruszający i poruszający wieczór. Wasze słowa poruszają najgłębsze pokłady wrażliwości. Mam nadzieję, że nie był to jedyny tak wieczór, wierszem opowiadany.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz