7 komentarzy

 1. Dorota Gruszka
  Dorota Gruszka at |

  super podsumowanie, wow! Ewciu masz całkowitą rację, Pozytywne Przemiany Seniorów przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! 😀 i jeszcze wiele radości przed nami, juuhu!! 😀 a wszystko to dzięki zaangażowaniu tak wspaniałej ekipy ludzi w to zaangażowanych, dziękujemy! ❤️

  Odpowiedz
 2. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Projekt,,Pozytywne Przemiany Seniorów”pozwolił mi uwierzyć że wiele można w każdym wieku.Dziękuję WSZYSTKIM którzy przyczynili się do takiego przekonania.Wiek senioralny to pora na realizację marzeń,pasji,wyjścia do ludzi.Nie zamykajmy się w czterech ścianach.Dajmy jeszcze coś od siebie.Cieszmy się i doceńmy pomoc naszych młodszych koleżanek,które zmotywowały nas po przez piękne kreacje,makijaże i fryzury,które tchnęły w nas wiarę że jeszcze nie idziemy w odstawkę.DZIĘKUJĘ-szczęśliwa seniorka!!!

  Odpowiedz
 3. Hanna Nowakowska
  Hanna Nowakowska at |

  Dziękuję za super podsumowanie naszego, bo w cząstce jest i mój, projektu Pozytywne Przemiany Seniorów! Dziękuję tym wszystkin Paniom\Dziewczynom, firmom, studiom, które pracowały nad naszą odmianą i przygotowaniem do pokazania jaka się dokonała w nas, seniorkach, przemiana! To była prawdziwa przygoda! Udało się! Idziemy dalej!

  Odpowiedz
 4. Hanna Barbara Nowakowska
  Hanna Barbara Nowakowska at |

  Dziękuję z całego serca wspaniałym Dziewczynom/Kobietom, które wymyśliły projekt Pozytywne Przemiany Seniorów! To był dla Nich i dla nas czas intensywnej pracy, nauki, cierpliwości wobec siebie i dla siebie nawzajem. Nasze kreatorki mody, stylistki i fotografki dały nam po raz kolejny zmierzyć się na co dzień z myślą, że seniorka, to tylko liczba. Pokaz dla nas był pełen emocji i wiary w to, że możemy iść dalej! Realizować się w kolejnych zadaniach, odsłonach!

  Odpowiedz
 5. Ewa
  Ewa at |

  Ewcia, bardzo dobre podsumowanie i pamiętałaś o wszystkich 🙂 Pokaz mody naszych Seniorek to była wisienka na torcie. Tyle radości 🙂 oglądając występ z widowni, byłam przeszczęśliwa i dumna z naszych Pań i Panów. Był to ciężki okres czasu, ale powtórzyłabym to jeszcze raz. Już rozkwita w głowie następny pomysł. Dla seniorek i seniorów.

  Odpowiedz
 6. Józef
  Józef at |

  Byłem widziałem i podziwiałem.Wspaniały pomysł.Brawo Piękne Panie

  Odpowiedz
 7. Grażyna
  Grażyna at |

  Wspaniałe podsumowanie projektu Pozytywne przemiany seniorów był on wspaniałą przygodą, która dzięki pomysłodawczyni i wspaniałym realzatorkom dała nam przeżyć najcudowniejsze chwile i uwierzyć, że senior to osoba, która ma w sobie dużo jeszcze energii i nie tylko!!! Dziękuję wszystkim Ewie, Dototce, Ewie i innym za ogromne zaangażowanie za ogrom pracy za piękny makijaż, fryzury, stylizacje , które pokazały siłę seniorów I ich piękno! Dziękuję za możliwość wzięcia udziału i cudowne chwile razem !!!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz