9 komentarzy

 1. Elżbieta i Tadeusz
  Elżbieta i Tadeusz at |

  Obłędne wykonania piosenek-ogromna praca solistów, chóru,baletu!Brawo!!Pan Januszkiewicz-wielki talent! Dziękujemy za piękny wieczór

  Odpowiedz
 2. Jagoda
  Jagoda at |

  Zapewne nie powinnam chwalić swoich „dzieci ” , ale muszę SUPER SUPER !!!!!! Życzę nam wszystkim dalszych takich sukcesów :):)

  Odpowiedz
 3. Maciej
  Maciej at |

  To definitywnie jest hit!
  Cieszę się, że zdecydowałem się kupić bilety i to zobaczyć. Bez zawahania polecam wszystkim ten wyjątkowy musical, a sam chętnie pójdę do Teatru jeszcze raz i obejrzę spektakl z wielką przyjemnością 🙂

  Odpowiedz
 4. Zosia
  Zosia at |

  Przykro mi bardzo, że nie mogłam obejrzeć ale słyszałam, że super spektakl. Napewno się wybiorę w najbliższym czasie

  Odpowiedz
 5. Justyna
  Justyna at |

  Przepiękny spektakl o historii Lublina, fantastyczne utwory, piękne głosy a zwłaszcza Marcin Januszkiewicz, świetny balet. Wszystko SUPER!!! POLECAM!!!

  Odpowiedz
 6. Kajetan
  Kajetan at |

  Super!

  Odpowiedz
 7. ragazza
  ragazza at |

  Nowa twarz Teatru Muzycznego w Lublinie pokazana w spektaklu „Fidelitas” bardzo mi się podoba. Zawiła historia Lublina pokazana w oryginalny sposób, zilustrowana została muzyką bardzo różnorodną. „Fidelitas” połączyła różne style muzyczne pozostając spójnym dziełem. Mnie najbardziej urzekły i wzruszyły części: „Dwie siostry” (melodia, która na długo pozostaje w pamięci) oraz „Lux aeterna” (poruszające multimedia nagrane na Majdanku i towarzysząca mu medytacja głosu sopranowego i chóru). Nowa produkcja Lubelskiego Teatru Muzycznego to podróż przez wieki, w którą powinien wybrać się każdy.

  Odpowiedz
 8. Andrzej
  Andrzej at |

  FIDELITAS – emocjonujący spektakl. Dziękuję całemu zespołu Teatru Muzycznego w Lublinie za to atrakcyjne przedstawienie, za możliwość przemyślenia. Pobudza do zainteresowania historią swojego miasta. A muzyka… od początku i do końca jak oddzielny Artysta. Zaczarował się, zakochał się… BRAWO !!!

  Odpowiedz
 9. Łukasz
  Łukasz at |

  Zachwycający spektakl! Zarówno muzyka, jak i choreografia i treści przekazywane na scenie uczyniły widowisko magicznym, a klimat stworzony dzięki świetnemu doborowi ról, kreacjom aktorskim i kostiumach sprawił, że jako widz czułem się całkowicie wciągnięty do legend i histrii miasta Lublin. Chapeau bas dla całej ekipy aktorskiej i muzycznej!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz