7 komentarzy

 1. Marta
  Marta at |

  Słyszałam wiele pozytywnych opinii, a relacja dodatkowo zachęca, aby wybrać się na ten koncert ☺️

  Odpowiedz
 2. ALINA ŁUSZCZAK
  ALINA ŁUSZCZAK at |

  Wielka praca i zaangażowanie artystów. Przepiękne stroje, muzyka oraz urzekający spiew solistów. Ewa Sobkowicz zadbała o wspaniałych sponsorów i wiele innych spraw. Kiedy tak obserwuje jej zaangażowanie w pracę w Teatrze Muzycznym, czesto myśle, że kocha ją jak matka własne dziecko. DO TEGO NALEżY DODAĆ WSPANIAŁE UWIECZNIAJĄCE WPISY NA JEJ BLOGU. Ewo uwieczniasz te wydarzenia w tak piękny sposób, duzo czasu temu poświęcasz, że dech zapiera. Jesteś jedyna i niepowtarzalna! Gratuluje!

  Odpowiedz
 3. Moni_ka
  Moni_ka at |

  Mam bilety na jutro. Już nie mogę się doczekać! ☺️

  Odpowiedz
 4. Aga
  Aga at |

  Byłam wczoraj i jestem zachwycona! Polecam każdemu! 🙂

  Odpowiedz
 5. Hanna
  Hanna at |

  Czy mozna w taką Noc Zakochać się? Można! Przepiękne wykonanie, wspaniali artyści. Śpiew,Muzyka,piekne stroje. Balsam dla Duszy! Gratulacje!
  Duże brawa za zaangażowanie, organizacje loterii, wspaniałe nagrody i poczęstunek. Wino i ciasteczka wyśmienite! Wspaniałe, z humorem jak zawsze, prowadzenie loterii przez Ewę Sobkowicz. Szacun i uznanie.

  Odpowiedz
 6. Marta Krzyżak
  Marta Krzyżak at |

  I to siè nazywa fantastyczne zakończenie starego roku i i wejście z klasą w Nowy Rok! Swietna zabawa, którą zagwarantowali artyści, loteria, fantastycznei prezenty. wino i ciastka. Bardzo udana impteza.Wielkie brawa!

  Odpowiedz
 7. Tadeusz
  Tadeusz at |

  To były dobrze wydane pieniądze. Lendzion i Niewiadomski naprawdę świetni! Brawa za udaną imprezę sylwestrową! Świetnie się wszyscy bawiliśmy.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Inline
Inline