7 komentarzy

 1. sly
  sly at |

  Jako wolontariusz z DPS Kalina dziękuję wszystkim osobom którzy przyczynili się do uśmiechu osób starszych i niepełnosprawnych 😊

  Odpowiedz
 2. Teresa Krystosiak
  Teresa Krystosiak at |

  Rewelacyjny spektakl,wspaniali ludzie,dużo prób i wysiłku dla dobra osób potrzebujących.Serial ,,Znani a nieznani”trwa od wielu lat i z roku na rok zaskakuje fabułą pełną dowcipu,refleksji i oczekiwaniem co będzie za rok.Nasi znani są ludźmi wielkich serc,są odpowiedzialni,poważni ale gdy trzeba potrafią stworzyć cudowne przedstawienie na które z roku na rok czekamy z niecierpliwością.Ewunia wszystko udokumentowałaś pięknie w tym blogu,całe przygotowania,próby,sam spektakl i atmosferę towarzyszącą-była przyjacielska,rodzinna.Czuć w tym wszystkim serce,oddanie słusznej sprawie.DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WIELKIM!!!Do zobaczenia za rok!

  Odpowiedz
 3. zofia
  zofia at |

  Widziałam fragmenty w Telewizji Regionalnej .Podziwiam i Gratuluję

  Odpowiedz
 4. Magda
  Magda at |

  Najcudowniejsze Istoty na Świecie! Dzięki Wam człowiek nosi radochę w serduchu❤ Niesamowite wrażenia, obłędne kreacje ról, genialna muzyka i szczery humor😍 Uwielbiam i łączę wyrazy Uznania i ogromnego Szacunku👏

  Odpowiedz
 5. Monika
  Monika at |

  Z roku na rok jesteście wspanialsi. Ogromnie cieszę, się, że dane było mi poznać tak cudownych ludzi, poświęcających się dla innych i dla sztuki.

  Odpowiedz
 6. Tomi
  Tomi at |

  Ewuniu
  Piękny dokument, wiele poświecenia i dbałości o innych.
  To przyjemność i zaszczyt pracować przy Twym boku 🙂
  Doceniam i podziwiam.
  TM

  Odpowiedz
 7. Maryla
  Maryla at |

  Podziwiam i uwielbiam.
  Zapracowani ludzie, a jednak potrafią znaleźć czas, by stworzyć spektakl, na który przyszło ponad tysiąc osób. NIESAMOWITE.
  A przede wszystkim niesamowite jest to, że zebrano tak dużą kwotę na Dom Pomocy Społecznej Kalina.
  Gratuluję! i dziękuję, ze mogłam w tym chociaż w drobnej części uczestniczyć czyli jako widz 😉

  Odpowiedz

Zostaw komentarz